Organizacja wesela w stolicy – czy musi być drogo?

Wiele par, planujących ślub i wesele w Warszawie, już na samym początku uprzedzana jest, że taka impreza z pewnością kosztować ich będzie krocie, a sali trzeba będzie szukać z rocznym wyprzedzeniem. Okazuje się jednak, że nie jest to prawdą – poszukiwania odpowiedniej Sali zajmą nam chwilę, a i z terminami nie ma tragedii. Jakie miejsce na wesele wybrać? Przedstawiamy kilka propozycji!

Wesele z dala od centrum

Szukając Sali weselnej w dobrej cenie zrezygnujmy z lokali w ścisłym centrum miasta. Nie tylko będą one zatrważająco drogie, ale i dojazd może okazać się utrudniony przez… wszechobecne w stolicy korki! Zamiast tego rozejrzyjmy się za lokalizacją na obrzeżach, do której znacznie łatwiej trafić. Idealnym rozwiązaniem może okazać się Lord Hotel, którego ofertę znajdziemy na stronie hotellord.pl. Na młodych gości czeka kilka sal, w tym sala balowa i kameralna, które są idealnymi rozwiązaniami dla par planujących wesele na kilkaset gości… lub niewielkie przyjęcie dla najbliższych. Podczas rozmowy z managerem sali możemy liczyć na przedstawienie obszernej oferty, dotyczącej nie tylko wyżywienia gości, ale również stworzenia wybornego tortu, zastawy dodatkowej stołu, stworzenia słodkiego kącika, przygotowania alkoholu, wystroju sali i wielu innych. Hotel zaoferuje również atrakcyjne ceny z rabatami dla gości pozostających po zabawie w hotelu na noc. Dzięki temu z pewnością wesele w Warszawie będzie niezapomniane!

Miejsce do odpoczynku

Podczas zabawy weselnej goście z pewnością chętnie skorzystają z możliwości odetchnięcia świeżym powietrzem. Idealny byłby więc hotel z ogrodem czy przynajmniej tarasem. Wiele lokali w ogrodach tworzy specjalne place zabaw dla dzieci – dzięki nim dzieci mogą odejść od stołu i również pobawić się na świeżym powietrzu.