Okno w łazience – ciekawa aranżacja

Okno w łazience jest bardzo funkcjonalne, dlatego warto zadbać o jego obecność. Niech jednak nie będzie ono zapomniane i przysłonięte roletą. Zadbajmy o to, aby okno stanowiło także ciekawy element ozdobny przez który będziemy często spoglądać.

Okno w łazience z lustrem weneckim

Jeżeli z naszej łazienki rozpościera się piękny widok na park lub na las, to postarajmy się o to, aby móc go podziwiać podczas długich kąpieli w wannie. Jednocześnie jednak musimy zadbać o zachowanie swojej intymności, dlatego może nam się przydać okno w łazience z lustrem weneckim. My będziemy widzieć co dzieje się na zewnątrz. Z kolei osoby na dworze nie będą widziały co dzieje się w naszej łazience. Takie lustra można zamówić indywidualnie w dowolnych wymiarach i w dowolnej oprawie. Okno w drewnianej oprawie wspaniale będzie komponować się razem z pięknym widokiem za oknem.

Przyciemniane okna 

Jeżeli jesteśmy miłośnikami nowoczesnych technologii, to w naszej łazience możemy wykorzystać szkło elektrochromowe. Taki wynalazek w oknie pozwoli nam na zdalne przyciemnienie wnętrza do odpowiedniego poziomu w 4-stopniowej skali. Mamy do wyboru całkowite zmatowienie aż do zupełnej przezierności szyby. Jest to bardzo efektowne rozwiązanie, które można sterować za pomocą specjalnego przełącznika znajdującego się w naszych rękach. W droższych wersjach stopień szarości szyby można całkowicie zautomatyzować i uzależnić chociażby od natężenia światła słonecznego za oknem. Okno w łazience w takim wydaniu to jedno z najnowszych wyzwań technologicznych.