Okna Internom. Jakość i technologia

Już od ponad czterdziestu pięciu lat projektujemy i wykonujemy dla państwa okna do domów, mieszkań oraz biur. Przez te wszystkie lata staraliśmy się, aby nasze produkty spełniały wszelkie wymagania klientów i odpowiadały na pojawiające się potrzeby i oczekiwania. Historia naszej firmy to nieustanna walka o podniesienie jakości i wdrożenie technologicznych rozwiązań, które podnosiłyby wartość naszych produktów.

Lider w produkcji okien

Nasza nieustanna chęć samodoskonalenia sprawiał, że otwarcie i bez fałszywego wstydu możemy mówić o sobie jako o liderze w produkcji okien i stosowaniu najnowszych technologii okiennych. Jakość naszych produktów, gwarantują liczne certyfikaty i atesty, które są dla klienta dowodem, że otrzymuje od nas produkt kompletny zarówno w sensie jakości wykonania, użytych materiałów, jak też staranności produkcyjnej. Ta pewność wynika z faktu, że staramy się w naszej firmie nadzorować każdy etap powstawania okien. Od pracy koncepcyjnej, poprzez kolejne stadia produkcji, aż do etapu montażu, który wykonujemy profesjonalnie i fachowo. Dzięki temu możemy oferować produkt najwyższej jakości, który nieustannie ewoluuję, dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych oraz technologicznych.

Produkty

Filozofia naszej firmy, a także produkty i pełen ich opis znajdą państwo na stronie internetowej okna-internorm.pl. Prezentowane tam okna są wykonywane przy użyciu najnowszych technologii i w odróżnieniu od tradycyjnych okien zostały wyposażone w rozwiązania, które wspomagają ich zamykanie, a także pomagają przy czyszczeniu, czy też pozwalają lepiej zabezpieczyć dom przed włamaniem. Wprowadziliśmy do naszych okien pojęcie wentylacji, która gwarantuje domownikom lepszy komfort mieszkania i wpływa pozytywnie na stan zdrowia, a także powoduje oszczędność energii. Wszystkie nasze produkty cechuje elegancki, nowoczesny design.