Odpocznij w gorącym słońcu Afryki!

Afryka staje się jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych ostatnich lat. Wpływa na to nie tylko stale poprawiająca się infrastruktura turystyczna, ale i liczne atrakcje, czekające na osoby w każdym wieku. Czy warto wykupić wycieczkę do Afryki z biurem podróży? Zdecydowanie tak – możemy liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim na doskonałą opiekę rezydentów i liczne atrakcje.

Najczęściej wybieranym miejscem w Afryce na początek podróży jest bez wątpienia wycieczka Kenia. Państwo to może zaoferować nam bogatą bazę noclegową, doskonałe jedzenie oraz atrakcje takie jak safari, zwiedzanie wiosek Masajów i wiele innych. Stolicą Kenii jest Nairobi: duża aglomeracja, która z pewnością zachwyci nas połączeniem nowoczesności i tradycji. Tu również znajdziemy Giraffe Center – centrum opieki nad żyrafami. Nie musimy wyjeżdżać na całodniowe safari, aby móc cieszyć oczy tymi wspaniałymi zwierzętami.

Dzika przyroda w Afryce

Dzika przyroda w Afryce jest tym, co najbardziej pociąga turystów. Możliwość uczestniczenia w całodniowym moto-safari to tylko jedna z licznych opcji. Kenia wycieczki fakultatywne obejmują również wyjazdy do Parku Narodowego Jeziora Nakura, w którym spotkamy liczne flamingi, strusie. Topowe biura podróży oferują swoim klientom także wyjazd na piękną wyspę Zanzibar, gdzie będą mogli oni wykąpać się w krystalicznie czystych wodach oceanu.