Odpocznij w górach – zaplanuj swój urlop już teraz!

Wypoczynek w górach to jedna z najczęściej wybieranych form relaksu przez Polaków – pięknych pasm górskich w kraju nie brakuje, szukamy jednak zazwyczaj takich, po których będziemy mogli spacerować czy też korzystać z infrastruktury narciarskiej. Bez wątpienia Podhale cieszy się największym zainteresowaniem. Gdzie się zatrzymać? Jak znaleźć idealny pensjonat?

Podhale – skorzystaj z licznych atrakcji!

Podhale kojarzone jest przede wszystkim z Zakopanem, które nie bez powodu nazywane jest zimową stolicą Polski. To właśnie tutaj zjeżdżają się liczni turyści w okresie zimowym, aby chłonąc atmosferę gór podczas najpiękniejszej pory roku. Zima to świetny czas na odwiedzenie Podhala – nie brakuje tu licznych wyciągów narciarskich, restauracji, atrakcji również dla najmłodszych. Jeśli jednak nie chcemy przebywać w ciągłym zgiełku i hałasie zdecydowanie powinniśmy ominąć Zakopane i wybrać jedno z mniejszych miast, na przykład Bukowinę Tatrzańską. To miejsce idealne dla rodzin z dziećmi!

Bukowina Tatrzańska idealna dla poszukiwaczy spokoju

Pomimo że Bukowina słynie z basenów termalnych oraz licznych wyciągów narciarskich znajdziemy tu ciszę i spokój. Noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej znajdziemy bez trudu – wystarczy skorzystać z Internetu lub spytać o polecenie znajomych. Jednym z wartych polecenia miejsc jest Willa Majerczyk, o której poczytamy na stronie willamajerczyk.com. To piękna willa z widokiem na Tatry.