Nowoczesny taras – urządź go zgodnie z potrzebami!

Własny taras to przestrzeń, którą możemy wykorzystywać na wiele sposobów: to przestrzeń odpowiednia do podawania posiłków, miejsce do wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, ale też przestrzeń, gdzie bez trudu zorganizujemy spotkanie w gronie znajomych. Jak sprawić, aby nasz taras stał się ulubionym miejscem wypoczynkowym w okresie lata? Oto kilka wskazówek!

 

Nowoczesne meble ogrodowe – wybierz najlepsze

Podstawą w strefie relaksu na świeżym powietrzu są oczywiście meble ogrodowe. Wybierajmy je z głową: poza pięknym wyglądem zwracajmy uwagę na trwałość i jakość materiałów. Warto zdecydować się na produkty pochodzące od topowych producentów, aby mieć pewność ich wysokiej jakości.

 

Zadaszenie tarasu – co wybrać?

Jak skutecznie chronić się przed szkodliwym promieniowaniem UV? Do niedawna najpopularniejszą metodą było wybieranie parasoli ogrodowych. Dzisiaj producenci oferują nam bardziej kompleksowe rozwiązania. Na stronie tarasola.pl znajdziemy nowoczesne zadaszenia tarasów, które pozwolą zwiększyć komfort wypoczynku, jak również znacząco podnieść estetykę miejsca wypoczynkowego. Tarasole to konstrukcje tworzone z dużą dbałością o detale – zastosowane materiały są odporne na działanie wilgoci, pojawianie się rdzy, działanie zmiennych warunków atmosferycznych, silne promieniowanie UV.

Tarasole opiera się na aluminiowej konstrukcji malowanego proszkowo, w jej wnętrzu umieszczono ukryty system odprowadzania wody. Kolor konstrukcji może być wybrany z szerokiej palety barw klasycznych i kolorów drewnopodobnych. Dzięki temu bez trudu dopasujemy tarasolę do istniejącej już aranżacji.

Uwagę przykuwają dachy tarasoli – są one tworzone z tkanin technicznych lub też obracających się wokół własnej osi lameli aluminiowych. Bez względu na materiał dachy w pozycji zamkniętej są całkowicie wodoodporne.