Niewielkie wesele dla bliskich – jak je zorganizować?

Coraz więcej młodych par odchodzi od typowo polskiego zwyczaju organizowania dwudniowych wesel. Większość z nich jest zdania, że kwota wydana na takie przyjęcie jest jednak tak olbrzymia, że koniecznie byłoby zaciągnięcie kredytu tylko na tę okazję. Zamiast wystawnych wesel na setkę gości znacznie lepszym pomysłem jest organizacja niewielkiego przyjęcia dla najbliższych: rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych, świadków. Z pewnością taka uroczystość mniej obciąży naszą kieszeń i będzie bardziej kameralna.

Znajdź salę!

Z pewnością pierwszym krokiem jest znalezienie sali. Nie będziemy mieli wiele problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, gdyż niewielka grupa osób może zmieścić się nawet w niewielkiej restauracji. Jeśli zależy nam na wystawnym obiedzie warto zainteresować się ofertą restauracji hotelowych. Managerowie sal zaproponują nam nie tylko dobre ceny, ale też możliwość świętowania w niewielkich salkach bankietowych, gdzie będziemy mogli cieszyć się wyłącznie własnym towarzystwem.
Ciekawą ofertę oferuje warszawski Hotel Lord, położony w bliskiej odległości od Okęcia.

Para młoda może również zainteresować się samodzielnym wystrojem wnętrza – z pewnością będzie to opcja znacznie tańsza niż zatrudnianie florysty i dekoratora. Wystarczy odrobina fantazji oraz czasu!