Nietypowe wczasy we dwoje

Coraz więcej Polaków zastanawia się nad alternatywą dla wczasów wykupowanych w biurach podróży. Okazuje się, że opcji jest naprawdę wiele – samodzielny wyjazd samochodem, zaplanowanie biwaku, camping. W Polsce coraz więcej osób interesuje się również caravaningiem. Co to takiego?

Caravaning to sposób na spędzanie urlopu przy pomocy specjalistycznego samochodu, jakim jest kamper. Samochody te to interesujące połączenie dużego samochodu oraz przestrzeni, w której możemy spać, relaksować się, spożywać posiłki. Wnętrze kamperów urządzone jest w jaki sposób, aby jego mieszkańcy mogli swobodnie poruszać się nie przeszkadzając sobie nawzajem. Taki kamper to idealny sposób na to, aby oryginalnie spędzić nasze wakacje!
Nie musimy jednak od razu kupować kampera – w Polsce działa kilka firm specjalizujących się w wypożyczaniu tego rodzaju samochodów. Ich standard jest zróżnicowany, tak samo jak i ceny, przez co każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Jak wynająć kampera?

Aby wynająć kampera konieczne jest okazanie dowodu tożsamości oraz prawa jazdy. Zazwyczaj również pobierana jest zaliczka za użytkowanie samochodu, a pełna opłata uiszczana jest przy jego oddawaniu.
Szukaj wyjątkowych kamperów dla siebie – http://s-camp.pl.

Website: