Nietuzinkowe mieszkanie – jak je ozdobić?

Obecnie w licznych magazynach wnętrzarskich czy też portalach internetowych poświęconych dekoratorstwu znajdziemy wiele interesujących porad związanych z aranżacją wnętrz. Mnogość stylów i trendów jest tak olbrzymia, że wśród nich każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.

Wśród najpopularniejszych rozwiązań z pewnością warto zwrócić uwagę na minimalistyczny styl, łączący w sobie komfort oraz stonowane kolory. Inspirując się daleką północą warto wykorzystać takie tworzywa jak stal, drewno, szkło. Skandynawskie mieszkania są obecnie jednymi z najmodniejszych, a ilość inspiracji w sieci jest niezliczona.

Oryginalna fototapet w pomieszczeniach mieszkalnych

Fajnym i nietuzinkowym sposobem na ozdobienia mieszkania są również bez wątpienia fototapety. Obecnie są one tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na wnikanie brudu, wilgoci, ścieranie czy na promieniowanie słoneczne. Fototapety doskonale nadają się do sypialni, pokojów dziennych, kuchni czy nawet łazienek.
Jednym z czołowych dostawców fototapet do mieszkań oraz biur jest marka decoboo.pl. Na stronie internetowej znajdziemy wiele interesujących wzorów, nawiązujących do natury, architektury, znanych postaci z filmów i inne.