Nie musisz wyjeżdżać na drugi koniec kraju, aby odpocząć!

Codzienny stres, problemy w pracy, brak czasu i możliwości na zrelaksowanie się – to podstawowe błędy, które popełniamy każdego dnia. Cierpi na tym przede wszystkim nasz organizm. Z czasem stajemy się coraz bardziej zniechęceni, zmęczeni, zdemotywowani. Aby zmienić ten stan warto raz na jakiś czas pozwolić sobie na relaks. Nie musimy opuszczać miasta na długo i jechać daleko – relaks czeka na nas tuż za rogiem!

Wyjedź za miasto i ciesz się ciszą i spokojem!

Mieszkańcy Warszawy nie muszą wyjeżdżać daleko, aby odpocząć – tuż za rogiem, niedaleko stolicy, znajduje się malowniczy Zalew Zegrzyński, znany doskonale okolicznym mieszkańcom. Zalew ten jest jednym z ulubionych miejsc do spędzania czasu w okresie wiosennym i letnim, a zbiornik wodny umożliwia uprawianie sportów wodnych. Nad brzegami zalewu znajdziemy wiele interesujących pensjonatów i hoteli – wśród nich Lawendę Park Hotel. Szczegółową ofertę znajdziemy na stronie jachranka.pl.

Co robić podczas urlopu?

Możliwości jest naprawdę wiele. Zdecydowana większość osób zatrzymujących się w hotelach czy pensjonatach nad Zegrzem decyduje się na aktywny wypoczynek: spacerują, żeglują, jeżdżą na rowerach. Możemy także zdecydować się na skorzystanie z bogatej oferty SPA okolicznych hoteli.