Nasze dziecko ma już roczek!

Niedawno powitaliście na świecie Wasze pierwsze dziecko, a za chwilę będziecie świętować jego pierwsze urodziny! Czas biegnie w zastraszającym tempie i nim się obejrzycie, córeczka lub synek wyrośnie z pieluch i zacznie stawiać pierwsze kroki na edukacyjnej ścieżce. Aby zatrzymać wspomnienia, przygotujcie dla swojej pociechy coś specjalnego – prezent, który doceni po latach i który Wam, rodzicom, przypomni początki rodzicielstwa.

Kuferek wspomnień

Coraz popularniejsze staje się tworzenie dzieciom tak zwanych kuferków wspomnień. Na rynku wiele firm oferuje skrzynki w różnych formach i rozmiarach, których wnętrze wypełniamy przedmiotami, które towarzyszyły naszemu dziecku podczas pierwszych miesięcy życia. Kuferek możemy zapełnić tym, co było ważne dla naszego malucha – smoczkiem, opaską ze szpitala, ubrankami, książeczkami, drobnymi zabawkami, fotografiami. Sklepy internetowe oferują ogromny wybór kuferków, począwszy od skromnych szkatułek, po wielkie, pojemne skrzynie. Większość sklepów wykonuje kuferki na zamówienie rodziców, umieszczając na nich specjalne grawery i akcenty dekoracyjne. Kiedy kuferek zapełni się skarbami, musimy schować go w bezpiecznym miejscu, aby w odpowiedniej chwili pokazać jego zawartość dziecku, które lata niemowlęctwa będzie miało już dawno za sobą.

Wyjątkowy album

Tym, co pozwala nam zatrzymać chwilę na wieki, są zdjęcia. Pierwsze urodziny dziecka to najlepsza okazja, aby zebrać wszystkie zdjęcia i stworzyć z nich album. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego albumu jest fotoksiążka CEWE. Z oprogramowaniem CEWE Fotoświat zaprojektujesz spersonalizowaną fotoksiążkę według własnego projektu. Ozdobne wnętrze i wysoka jakość zdjęć sprawią, że książka stanie się wzruszającą pamiątką z okresu wczesnego dzieciństwa dla Was i Waszego dziecka.

Website: