Na małym balkonie

Nawet na małym balkonie warto się fajnie urządzić, żeby choć na moment skorzystać z uroków świata. Zwłaszcza jeśli mieszkamy w atrakcyjnym miejscu, to trzeba wykorzystać walory widokowe naszego balkonu. Poranna kawa na balkonie to może być niezłe rozpoczęcie dnia. A lampka wina wypita wieczorną porą na zewnątrz równie przyjemnie zakończy dzień. Urządźmy sobie taki dodatkowy pokój, nawet w wielkim mieście, na które z przyjemnością popatrzymy z góry, z naszej indywidualnej perspektywy.

Meble aluminiowe na balkon

Nie musimy wcale rezygnować z luksusu nawet na niewielkim balkonie. Aluminiowy stolik z blatem z hartowanego szkła, a do tego aluminiowa leżanka – to w pełni luksusowy zestaw do wypoczynku w pojedynkę.

Technorattanowe meble na balkon

Lekkie i wygodne meble z technorattanu to doprawdy rewelacyjne rzeczy na balkon. Stolik plus dwa krzesła, a jeśli mamy więcej miejsca, to dwa fotele lub sofa – i balkonowy salon już gotowy. Przekonamy się, że luksusowe meble ogrodowe  nadają się też na nasze balkony.

Przyroda na balkonie

Rośliny w doniczkach to najlepszy pomysł na dekoracje balkonowe i na wprowadzenie chociażby namiastki ogrodu do naszego świata. Bardzo praktyczne i eleganckie są donice technorattanowe różnej wielkości. Do wyboru mamy też różne kolory. Ciekawie zaprezentują się kwiaty czy małe rośliny zimozielone w białych donicach z technorattanu.

Odpoczynek i praca na balkonie

Z pewnością balkon nie zastąpi nam ogrodu, ale może nam zapewnić szybki relaks niemal każdego dnia. Pomogą nam w tym na przykład regulowane leżanki czy leżaki. Warto je mieć zawsze pod ręką. Ogrodowy fotel czy krzesło można zastąpić z powodzeniem taką leżanką. Wiele razy wykorzystamy ją nie tylko do odpoczynku, ale także do pracy przy komputerze, na zewnątrz, kiedy potrzebujemy odmiany i wyjścia z pomieszczenia.