Końcówka lata – czas na ogrodową rewolucję!

Będzie nam dane cieszyć się latem jeszcze tylko przez kilka tygodni. Warto wykorzystać ostatnie podrygi lata i wyposażyć swój taras w nowe meble ogrodowe. Przełom lata i jesieni to czas, kiedy większość producentów obniża ceny swoich produktów, oferując designerskie meble w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na jakie modele warto zwrócić uwagę podczas zakupów? Sprawdź!

Ekskluzywny zestaw na taras z technorattanu

Salon na świeżym powietrzu? Dlaczego nie! Coraz większa rzesza miłośników odpoczynku w zaciszu swojego ogrodu odchodzi od klasycznych kompletów składających się ze stołów i krzeseł na rzecz luksusowych kompletów, które mogłyby stanąć w eleganckim salonie. Zestaw na taras w formie tapicerowanego narożnika albo przestronnej sofy sprawdzi się szczególnie dobrze na dużych tarasach. Nie musisz obawiać się, że tapicerowane meble szybko stracą swój nieskazitelny wygląd. W kolekcjach czołowych producentów znajdziesz modele wyposażone w poduszki impregnowane teflonem, który zabezpiecza tkaniny, tworząc na nich hydrofobową warstwę.

Modna huśtawka

Latem cenisz sobie przede wszystkim samotny relaks z dobrą książką? W takim razie na Twoim tarasie nie może zabraknąć jednoosobowej huśtawki! Modne huśtawki w formie zabudowanych kokonów doskonale się prezentują, a jednocześnie zapewniają maksymalny komfort odpoczynku. Designerskie huśtawki sprawdzają się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz mieszkania.

Promiennik na jesienne wieczory

Promiennik to niepozorne urządzenie, dzięki któremu wieczorny chłód już nigdy nie zamknie Cię w czterech ścianach! Innowacyjne promienniki na pierwszy rzut oka przypominają klasyczną lampę. Jednak, w przeciwieństwie do standardowych lamp, emitują one przyjemne ciepło zbliżone do tego, jakie dają naturalne promienie słoneczne.