Kameralne przyjęcie weselne z dala od zgiełku miasta

W poszukiwaniu idealnego miejsce na nasze przyjęcie weselne zazwyczaj oglądamy ok 10-15 sal zanim zdecydujemy się na jedną z nich. Istotnymi czynnikami, które bierzemy pod uwagę podczas wyboru, są dostępne terminy oraz oczywiście cena. Czy możliwe jest znalezienie miejsca eleganckiego, a jednocześnie takiego, które nie zrujnuje naszej kieszeni? Tak!

Omijaj ścisłe centrum miasta!

Podstawa w poszukiwaniu sali jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Coraz częściej rezygnujemy z luksusowych restauracji i sal balowych umieszczonych w centrum – przeszkadzają nam nie tylko wysokie ceny, ale przede wszystkim hałas, gwar, korki. Zamiast tego szukamy restauracji na obrzeżach miast lub też wręcz poza nimi. Ciekawym przykładem może być Warszawa, gdzie faktycznie większość nowożeńców decyduje się na wesele z dala od miasta. Często wybieranym regionem jest obszar Jeziora Zegrzyńskiego. W pobliżu tego akwenu znajdują się dziesiątki pensjonatów i eleganckich hoteli, które chętnie ugoszczą weselnych biesiadników. Sala weselna pod Warszawą przy Jeziorze Zegrzyńskim z pewnością zachwyci gości: bliskość lasów i wody, możliwość odetchnięcia pełną piersią czystym powietrzem… Pobyt tutaj można również przedłużyć i cieszyć się zielenią i szumem wody. Jednym z najlepszych miejsc do organizacji przyjęcia weselnego jest Windsor Hotel. O jego ofercie przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

Gdzie zakwaterować gości?

Wybierając salę restauracyjną w hotelu z zakwaterowaniem gości nie powinno być najmniejszego problemu. Niezwykle ważne jest jednak to, aby wcześniej uprzedzić właścicieli hotelu o konieczności zarezerwowania pokojów. Istotne jest określenie ilości osób, które skorzystają z możliwości noclegu. Zazwyczaj goście weselni mogą liczyć na spore zniżki.