Kalendarz na zamówienie – krok po kroku

Posiadanie kalendarza jest modne – przekonują o tym studenci oraz osoby aktywne zawodowo, które nie chcą być zależne wyłącznie od swoim telefonów komórkowych i laptopów. Kalendarz daje możliwość notowania bez względu na warunki czy ilość prądu. Kalendarze można też zamawiać i personalizować! Jak to możliwe?

Jak stworzyć kalendarz dla siebie?

Topowi producenci kalendarzy w Polsce dbają o to, aby zarówno klienci hurtowi, jak i indywidualni byli zadowoleni. W tym celu nierzadko dostarczają ciekawego narzędzia czyli internetowego kreatora kalendarza. Udostępniają oni opcje, w których samodzielnie wybieramy”kolor okładki, rodzaj tłoczenia, dodatkowe napisy, wzory, model ułożenia dni na kartach, dodatkowe strony na notatki. Wybór oczywiście nie jest prosty, gdyż producenci oferują nam pełne palety barw oraz opcji związanych z tłoczeniami.

Uwaga na klejone kalendarze!

Wybierając kalendarz, możemy być pewni, że został on zszyty a nie sklejony. Metoda wpływa na integralność kartek – szyte są znacznie odporniejsze na wielokrotnie przeglądanie. Na specjalne życzenie możliwe jest umieszczenie dodatkowych informacji wewnątrz kalendarza. Kalendarze są wyposażone także w zakładki, dzięki którym szybko wrócimy do danego dnia.
Szukasz kalendarza? Odwiedź: www.javro.pl.

Website: