Jakie produkty oferuje producent stojaków reklamowych?

Reklama jest wszechobecna, dlatego coraz trudniejsze jest docieranie do klientów i wyróżnianie się na tle konkurencji. Producenci stojaków reklamowych dobrze zdają sobie z tego sprawę, dlatego ich oferta jest dostosowana do potrzeb różnych firm i sposobów, w jaki promują się przedsiębiorstwa. Jakie produkty można zamówić u producentów stojaków reklamowych?

Standy reklamowe do sklepów i galerii handlowych

Standy reklamowe są szczególnie przydatne w galeriach i pasażach handlowych, a także przed wejściami do sklepów i restauracji. Stand jednostronny lub dwustronny przyciąga uwagę przechodzących osób skuteczniej niż wiele szyldów oraz plakatów.

Producent stojaków reklamowych oferuje standy różnej wielkości i w dowolnym kształcie, dlatego bez trudu dobiera się jego rodzaj do charakteru sklepu lub punktu usługowego.

Stojaki na ulotki i katalogi

Producent stojaków reklamowych dla swoich klientów przygotuje również stojaki na ulotki i katalogi. Akcesorium jest przydatne w szczególności w punktach usługowych i informacyjnych. Ulotki i katalogi są łatwo dostępne dla klientów, którzy mogą zabrać materiały reklamowe ze sobą i w spokoju zapoznać się z ich treścią w domowym zaciszu. Dodatkowo stojak ułatwia porządkowanie akcydensów i ich estetyczne eksponowanie.

Display’e na biurko i nie tylko

Małe, teksturowe stojaki z podpórką są niezastąpione na targach i różnych eventach. Dzięki nim łatwiej promować markę w różnych sytuacjach i wyróżnić się w czasie branżowych imprez.

W ofercie producenta stojaków reklamowych znajdzie się też display’e, które są odpowiednie do ustawienia na ladzie lub recepcji – można je wykorzystać między innymi do reklamowania się u partnerów biznesowych.

Ekspozytory półkowe

Dzięki ekspozytorom półkowym, sklepy przygotowują promocje produktów określonej marki. Na specjalnych półkach z logo firmy umieszcza się różne produkty z jej asortymentu. Ekspozytor wykorzystuje się zarówno w dyskontach i sklepach o niewielkiej powierzchni, jak i w supermarketach. Stojak jest wykonany z twardej i wytrzymałej tektury, co sprawia, że jest stabilny i utrzymuje produkty o sporej łącznej wadze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.brooklyn.pl/

Indywidualna oferta producenta stojaków reklamowych

U producenta stojaków reklamowych można zamówić dowolną liczbę ekspozytorów różnego typu. Każdy z nich jest wykonywany zgodnie z indywidualnym projektem, w którym uwzględniane są odpowiednie grafiki, barwy, a także inne elementy identyfikacji wizualnej. Stojaki są przygotowywane na podstawie wytycznych dostarczanych przez klienta, dlatego dokładnie odpowiadają na jego oczekiwania.

Website: