Jakie fotele biurowe obrotowe okażą się najlepsze dla naszego kręgosłupa?

Idealny fotel dla osoby pracującej przy biurku to taki, który w sposób skuteczny wspiera nasz kręgosłup i plecy. Ważne jest to, aby fotel był dopasowany do naszego wzrostu oraz indywidualnych potrzeb. Niestety, w większości przypadków zdarza się, że kupno fotela jest dziełem przypadku, a z czasem staje się jasne, że wcale nie wspiera on naszych pleców. Jakie fotele powinniśmy wybierać?

Fotele biurowe obrotowe dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych

Podstawa w wyborze konkretnego fotela jest decyzja, czy chcemy go kupić w sklepie internetowym czy stacjonarnym. W przypadku tych pierwszych możemy spodziewać się znacznie szerszego wyboru, jak również niższych cen. Szukając w sklepach stacjonarnych możemy krzesło dotknąć i przetestować. Wiele osób obawia się, że zakupy w sklepie internetowym mogą okazać się nietrafione – nie musimy się tego bać. Jako klientów obowiązuje nas możliwość zwrotu zakupionego przez internet przedmioty w terminie do 30 dni bez podania przyczyny. Oczywiście konieczne jest, aby produkt był w stanie nienaruszonym.

Jakie fotele biurowe obrotowe powinniśmy wybierać? Z pewnością najlepsze okażą się modele posiadające możliwość regulacji podłokietników, odchylenia oparcia czy wysokości siedziska. Dzięki tym trzem prostym rozwiązaniom uda nam się dopasować fotel do naszych indywidualnych potrzeb. Olbrzymi wybór krzeseł z możliwością regulacji znajdziemy na stronie krzesloteka.pl.

Czy krzesło może wspierać nasze zdrowie?

Zdecydowanie tak – zadba o to projektant odpowiedzialny za stworzenie szkieletu fotela. Ważne jest, aby produkt wykonany był z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Tapicerowanie również powinno być trwałe, aby w czasie użytkowania nie przecierało się. Istotne jest, aby krzesło dawało stabilne podparcie dla naszego kręgosłupa i pozwalało na przybranie wygodnej pozycji.