Jakich błędów unikać wybierając płytki do łazienki?

Choć może się wydawać, że zakup płytek łazienkowych nie jest trudnym zadaniem, wcale nie brakuje osób, które popełniają poważne błędy decydując się na taki krok. Które z nich pojawiają się najczęściej?

Niejednokrotnie okazuje się, że płytki łazienkowe są takimi jedynie z nazwy, nie wskazuje na to bowiem ani ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, ani nasiąkliwość. Zwykle dzieje się tak wtedy, gdy osoba decydująca się na ich zakup zwraca uwagę jedynie na argument cenowy nie przyjmując się innymi czynnikami, które powinny wpływać na jej decyzję. Bywa również tak, że płytki przeznaczone do łazienki są wybierane jeszcze przed zaprojektowaniem tego pomieszczenia. Ich układ i kolorystyka wpływają wówczas na kolejne decyzje zakupowe i sprawiają, że staje się przed koniecznością rezygnacji z zakupu konkretnej szafki, pralki albo lustra, aby nie wprowadzać kompozycyjnego chaosu. Problemem ciągle pozostaje też umiejętność wyliczania tego, jaka liczba płytek będzie potrzebna, co staje się poważnym problemem, gdy są one sprowadzane na zamówienie.

Płytki łazienkowe z oferty DessiHome

Salon łazienek DessiHome oferuje płytki hiszpańskie oraz włoskie. Prezentujemy najciekawszą ofertę płytek ściennych i podłogowych, gresów, mozaik. Sprawdźcie ofertę – płytki łazienkowe Tychy.

Website: