Jak odpocząć w Tatrach z dala od tłumów?

Tatry to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych zakątków w Polsce – góry przyciągają swoim pięknem, interesującą florą i fauną. Spędzenie chociaż kilku chwil w takim otoczeniu sprawia, że chce się tu wracać. Jak zaplanować weekend czy dłuższy pobyt na Podhalu z dala od korków i tłumów? Są na to sposoby!

Z dala od Zakopanego

Podstawą w planowaniu udanego czasu na Podhalu jest… ominięcie Zakopanego. Dawniej miasto to kojarzone było z licznymi artystami, malarzami, pisarzami. Dzisiaj niestety jest to miejsce licznych reklam, głośnej muzyki, nachalnych naganiaczy i wielu innych. Dla turystów Zakopane to punkt obowiązkowy wycieczki na południe. Nie musimy jednak szukać tam noclegu – opcji jest znacznie więcej. Jeśli zależy nam na bliskości Zakopanego (aby np. organizować jednodniowe wycieczki). Dobrym rozwiązaniem jest decyzja o pozostaniu w Bukowinie Tatrzańskiej. Miasteczko to znane jest w sezonie zimowym z licznych wyciągów narciarskich. Latem stanie się świetną bazą wypadową.

 

Jak znaleźć idealny nocleg dla siebie?

Podstawą są oczywiście rekomendacje oraz strony internetowe. Jeśli szukamy wygodnego lokum dla siebie i naszych bliskich koniecznie zajrzyjmy na stronę willamajerczyk.com. Komfortowy pensjonat zapewni nam wygodne pokoje, możliwość odpoczynku z dala od zgiełku miasta i wspaniałe widoki z okien. Szukając miejsca dla siebie zwracajmy także uwagę na możliwość dodatkowego wyżywienia oraz prywatny parking!