Gdzie na narty?

Narciarstwo oraz snowboarding stały się jednymi z ulubionych dyscyplin Polaków. Kiedy tylko spadnie pierwszy śnieg szybko pakujemy niezbędny sprzęt i udajemy się na najbliższe stoki narciarskie. A gdyby tak zaplanować urlop blisko stoku?

… z widokiem na Tatry!

Okolice Tatr wydają się być strzałem w dziesiątkę – najlepiej szukać jednak noclegu z dala od zatłoczonego Zakopanego. Idealnym rozwiązaniem okaże się piękna Bukowina Tatrzańska, z której do polskiej stolicy zimy jest niespełna 40 kilometrów drogi. Taka odległość pozwala cieszyć się ciszą i spokojem, a w razie chęci – da możliwość wyskoczenia na Krupówki. Bukowina ceniona jest przede wszystkim za doskonałą infrastrukturę turystyczną. Na gości czekają hotele, liczne punkty gastronomiczne oraz imprezy okolicznościowe organizowane na świeżym powietrzu. Nie bez znaczenia jest tu bliskość stoków narciarskich – miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać ze stoków o zróżnicowanym kącie nachylenia i stopniu trudności. To sprawia, że zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze znajdą tu coś dla siebie.

Pragniesz spędzić urlop w urokliwej, górskiej okolicy? Sprawdź, jaką ofertę ma dla Ciebie Willa Majerczyk – tani pensjonat Bukowina Tatrzańska.