Funkcjonalny wózek 3w1 – wygoda dla dziecka i rodzica!

Wygodny i bezpieczny wózek dziecięcy to podstawa w przypadku kompletowania wyprawki dla dziecka. Młodzi rodzice poświęcają wiele czasu, aby wybrać wózek nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki i zaprojektowany z pomysłem. Coraz więcej par decyduje się na wózek 3w1. Czym różni się on od klasycznych spacerówek?

Wózek 3w1 – wygoda już od momentu urodzenia dziecka

Wózki 3w1 to propozycja dla wymagających i praktycznych rodziców, którzy szukają produktu wszechstronnego. Wózek 3w1 składa się z trzech elementów: składanego stelaża, gondoli oraz regulowanego siedziska. Stelaż wózka wykonany jest z lekkiego aluminium – ma to niebagatelny wpływ na łatwość użytkowania oraz niską wagę wózka. Stelaż jest składany, przez co bez trudu spakujemy go do bagażnika samochodu i wyjedziemy wspólnie z rodziną na wakacje. Stelaż posiada cztery amortyzowane koła – w zależności od modelu mogą być to koła pompowane lub też koła wypełnione innowacyjną pianką EVA. Oba rozwiązania mają wiele zalet i sprawdzają się poza klasycznymi, miejskimi ścieżkami.

Gondola wykorzystywana jest już od pierwszych chwil życia dziecka. To wygodne rozwiązanie, pozwalające dziecku bezpiecznie podróżować w towarzystwie rodziców. Gondola ma wzmocnione dno i obszerne wnętrze, przez co dziecku zapewniany jest komfort. Wykorzystanie przewiewnych tkanin oraz licznych punktów wentylacji sprawia, że nawet w upalne dni maluch nie będzie narażony na nadmierne pocenie się.

Regulowane siedzisko na długie spacery

Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać konieczna jest zmiana gondoli na klasyczne siedzisko. W przypadku wózków 3w1 siedzisko posiada regulowany podnóżek, oparcie. Dla bezpieczeństwa malucha zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz barierkę. O komfort w czasie upalnych dni zadba obszerna budka.

 

 

 

Website: