Finansowanie online dla Twojej firmy

Chociaż na rynku istnieje wiele sposobów na finansowanie firm w razie nieprzewidzianych wydatków czy w innych sytuacjach, świadomość na temat różnorodności tego typu usług bywa różna. W wielu przypadkach na pytanie o sposoby finansowania usłyszymy, że firma może wziąć kredyt i… to właściwie tyle. Poznaj inne skuteczne sposoby na finansowanie działalności Twojej firmy!

Finansowanie zakupów

To usługa, dzięki której spory wydatek możesz rozłożyć na raty. Nie każdy sprzedawca oferuje sprzedaż ratalną, czasem na przeszkodzie stoją inne zobowiązania czy nawet rodzaj towarów, które chcemy kupić. Z pomocą przychodzi finansowanie zakupów w PragmaGO. Jak to działa?

 

Jeżeli Twoja firma potrzebuje na przykład nowej maszyny (bo poprzednia się zepsuła) czy produktów potrzebnych do świadczenia usług, złóż zamówienie, a następnie zgłoś je do finansowania w PragmaGO. W odpowiedzi otrzymasz warunki umowy, które możesz zaakceptować SMS-em. W kolejnym kroku firma opłaci Twoje zamówienie przelewem ekspresowym, a Ty ruszysz z produkcją, spłacając zakupy w wygodnych ratach, których liczbę sam ustalisz wcześniej.

 

Finansowanie faktur

Jeżeli potrzebujesz poprawić płynność finansową swojej firmy, spłacić swoje zobowiązania czy – jak w poprzednim przykładzie – opłacić niespodziewane wydatki firmowe, a jednocześnie Twoja firma oczekuje na spłatę należności przez Twoich kontrahentów, możesz… sprzedać faktury!

 

Finansowanie faktur to prosta usługa, dzięki której odzyskasz należne Ci pieniądze błyskawicznie (nawet w dwie godziny!) i wrócisz do prowadzenia interesów bez konieczności zadłużania się w banku czy firmie pożyczkowej. W faktoringu dysponujesz nie cudzymi pieniędzmi, a wierzytelnościami, które należą do Twojej firmy, dzięki czemu płynność finansowa Twojej firmy nie jest zagrożona, a nawet się poprawi. Warto rozważyć finansowanie faktur także w sytuacji, w której nie masz pewności co do wypłacalności kontrahenta.

 

Dowiedz się więcej https://pragmago.pl/porada/faktoring-z-regresem-czy-bez/

 

Faktoring online

Współpracujesz ze stałą bazą kontrahentów, a w Twojej branży wystawia się zwykle faktury z odległymi terminami płatności? Skorzystaj z faktoringu online w PragmaGO, dzięki czemu zgłosisz swoich klientów i będziesz mógł spieniężać faktury od nich do osiągnięcia wysokości ustalonego z firmą faktoringową limitu (który może wynieść nawet do 1 mln zł).

 

Faktoring online to nie tylko chwytliwa nazwa. Cały proces możesz przejść bez wychodzenia z domu: wniosek złożysz przez internet za pośrednictwem strony firmy PragmaGO, a warunki umowy zaakceptujesz SMS-em. Co więcej, w usłudze faktoringu online otrzymasz dostęp do Strefy Klienta, w której możesz zarządzać listą odbiorców i mieć oko na sfinansowane w ten sposób faktury.

 

Sprawdź faktoring online w PragmaGO i odzyskaj środki Twojej firmy w kilka godzin!

 

Website: