Dom gotowy na gości

Niektóre osoby tworzą dom po to, żeby tętnił on życiem. Pierwszą rzeczą, o jakiej myślą urządzając wnętrza, jest właśnie ten efekt gościnności i przytulności, który sprawia, że wszyscy czują się u nich naprawdę jak u siebie. Dom otwarty na ludzi. Przestrzeń spotkań. Miejsce integracji z rodziną i z przyjaciółmi. Ekstrawertyczne marzenie do spełnienia. Wystarczy pomyśleć o kilku pomysłowych meblach i rozwiązaniach, żeby takie miejsce powstało.

Spotkania przy stole

W domu, w którym pragniemy organizować często różnego rodzaju spotkania nie może zabraknąć dużego stołu z krzesłami. Bardzo wygodnym rozwiązaniem okazują się stoły rozkładane, które dopasujemy bez problemu do potrzeby chwili, do liczby gości. Nowoczesne stoły jadalniane prezentują się naprawdę olśniewająco. Awangardowo niczym przedmioty spotykane w galerii sztuki. Romantycznie i dekoracyjnie niczym wspomnienie baroku czy secesji. Naturalnie i rustykalnie niczym cząstka skandynawskiego świata prosto w naszym salonie czy w jadalni.

Jeśli mamy duży stół z odpowiednią liczbą krzeseł – to zorganizowanie niedzielnego obiadu dla całej rodziny lub obchodzenie urodzin w domu okaże się ideą łatwą do spełnienia. Jedyne, o co trzeba będzie zadbać, to dobre jedzenie i świetny humor.

Spotkania przy dobrym filmie

Mniej formalne spotkania, przy dobrym filmie czy meczu, też potrzebują odpowiedniej oprawy i wygodnego urządzenia. Niezastąpione okażą się nowoczesne meble RTV oraz meble tapicerowane. Rozkładane kanapy spełnią podwójną rolę – mebla do siedzenia i zastępczego łóżka dla gości.

Ogród otwarty na gości

Jeśli chcemy otworzyć dom na gości, to dobrze jest także otworzyć go na ogród. Tutaj także przydadzą się wygodne meble sprzyjające integracji. Jak technorattanowe zestawy wypoczynkowe czy duże stoły z krzesłami.

Website: