Czym kierować się przy wyborze mebli ogrodowych?

Niezależnie od tego, czy chodzi o stół z krzesłami, czy o cały zestaw wypoczynkowy, ponieważ największe znaczenie ma trwałość produktów, które wybierzemy. Odporność na zróżnicowane warunki pogodowe, odbarwienia spowodowane promieniowaniem słonecznym, czy choćby na brud i plamy, są to podstawowe cechy, które powinny spełniać meble ogrodowe. Dlatego odradza się kupowanie mebli z plastiku, które nie przetrwają zbyt długo w trudnych warunkach zewnętrznych. Będą wymagać częstej wymiany, co jednocześnie przełoży się na fakt, że zamiast zaoszczędzić, niepotrzebnie przepłacimy. Najlepiej w takich warunkach sprawdzą się meble aluminiowe oraz technorattanowe.

Meble technorattanowe łączą ze sobą elegancki wygląd, ogromną trwałość na wysokie i niskie temperatury oraz zabrudzenia, a jednocześnie są wyjątkowo lekkie i z łatwością możemy je przenosić. Nie wymagają konserwacji czy malowania. Służą bezproblemowo przez wiele lat. Oprócz tego są ekologiczne, ponieważ można poddać je całkowitemu recyklingowi. Natomiast meble wykonane z aluminium będą ciekawie wyglądały w ogrodach wystylizowanych na nowoczesne. Pamiętajmy, aluminium jest bardzo odporne na uleganie korozji. Mebli wykonanych z takich materiałów nie trzeba zatem dodatkowo impregnować.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome w Mikołowie oferuje stoły ogrodowe, które z łatwością pozwolą stworzyć funkcjonalną oraz nowoczesną przestrzeń przydomową. Jak wiadomo stół to centrum, w którym gromadzi się cała rodzina podczas wspólnych spotkań. W DessiHome każdy klient znajdzie odpowiedni stół ogrodowy dla siebie i całej swojej rodziny. DessiHome oferuje również komplety wypoczynkowe, fotele ogrodowe oraz bardzo wiele innych elementów wyposażenia ogrodów.