Całoroczne meble na balkon

Mieszkańcy niedużych mieszkań w bloku często borykają się z niewystarczającą ilością przestrzeni do przechowywania wielkogabarytowych rzeczy, artykułów sezonowych, sprzętu sportowego, rowerów i tym podobnych. Problem nasila się, kiedy do standardowego zestawu przedmiotów, które trzeba bezpiecznie schować, dochodzą meble balkonowe, które muszą gdzieś przezimować. Jak poradzić sobie z tym kłopotem? Sprawdź!

Zabezpieczenie…? A po co?!

Meble balkonowe wykonane z tworzyw sztucznych lub drewna wymagają stosowania zabezpieczeń poza sezonem letnim. Wymieniając stare umeblowanie na meble balkonowe aluminiowe karkołomna misja wygospodarowania miejsca w garażu czy piwnicy nie może zakończyć się niepowodzeniem! Dlaczego? Metalowe stoły, krzesła czy fotele wykonane z wysokogatunkowego aluminium są w pełni odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych. Możesz mieć pewność, że deszcz, śnieg, skrajne temperatury ani promieniowanie UV nie wpłyną negatywnie na wygląd i właściwości mebli. Co więcej, meble z metalu nie wymagają  żadnej impregnacji ani konserwacji.

Wielozadaniowe meble balkonowe

Meble ogrodowe proponowane przez dobre marki, takie jak meble ogrodowe ZUMM, zaskakują finezyjną formą ozdobną w swojej prostocie. Wymieniając tradycyjny komplet składający się ze stołu i krzeseł na fantazyjną huśtawkę, zyskujesz wielofunkcyjny mebel, którym zimą możesz się cieszyć w domu! Głęboka, metalowa konstrukcja wypełniona dużą poduchą może być montowana na dwa sposoby – przy pomocy stojaka idealnego na balkon lub haka, który sprawdzi się wewnątrz mieszkania. Możesz być pewien, że podwieszona pod sufitem huśtawka szybko skradnie Twoje serce i stanie się ulubionym miejscem relaksu.