Bukowina Tatrzańska – urlop dla każdego

Wczasy na Podhalu to doskonały sposób na zregenerowanie naszych sił i nabranie dystansu do otaczającego nas świata. Podhale to region od dziesiątek lat chętnie odwiedzany przez Polaków. Przyciąga ich tutaj czyste powietrze oraz majestatyczne Tatry, górujące nad Podhalem. Podhale oferuje jednak znacznie więcej atrakcji niż tylko napawanie się pięknymi widokami. Jak spędzić tu czas?

Postaw na aktywny wypoczynek!

Podstawą w planowaniu jest wybranie odpowiedniego miejsca noclegowego. Osoby ceniące ciszę i spokój powinny trzymać się z daleka od zatłoczonego Zakopanego i wybierać spokojniejsze miejscowości, takie jak Bukowina Tatrzańska. W mieście znajduje się wiele wyciągów narciarskich działających od późnej jesieni do wczesnej wiosny. W okresie letnim osoby aktywne mogą postawić na spacerowanie, trekking oplatającymi okolicę szlakami pieszymi czy też zwiedzanie na dwóch kółkach. Szczególnie dzieci będą zachwycone pobytem w tej okolicy – zielone wzgórza otaczające miasto z pewnością staną się miejscem wielu udanych zabaw.

W mieście nie brakuje licznych karczm i restauracji, gdzie możliwe jest skosztowanie lokalnych przysmaków. Dla dzieci czekają tu liczne słodkości i zabawy integracyjne. Turyści mogą liczyć na szeroką bazę noclegową. Blisko term również można znaleźć nocleg w dobrej cenie – Bukowina Tatrzańska noclegi termy.