Bukowina Tatrzańska oczami turystów

Zastanawiając się, gdzie spędzić zimowy urlop warto podpytać znajomych czy krewnych. Z pewnością posiadają oni wspomnienia własnych urlopów w górach. Bez wątpienia jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w polskich górach jest Bukowina Tatrzańska.

Wśród najczęstszych komentarzy wymienia się przede wszystkim wspaniałe widoki, doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa czy możliwość nieforsujących spacerów. Odwiedzający Bukowinę wspominają również o bogatej bazie noclegowej. Wśród licznych punktów turyści mogą wynajmować pokoje gościnne, korzystać ze schronisk młodzieżowych czy też dużych hoteli. Ceny są zróżnicowane, dlatego też każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Wiele atrakcji dla smakoszy

W Bukowinie nie można się nudzić! Smakosze z pewnością ucieszy fakt, że pełna jest ona lokali gastronomicznych oferujących zarówno klasyczną, polską kuchnię, dania góralskie, jak i kuchnię międzynarodową. Każdego dnia można raczyć podniebienie czymś innym! Dodatkowo Bukowina to także raj dla dzieci. Wiele tu niewielkich placów zabaw, jak i stoków narciarskich dostosowanych dla początkujących narciarzy.

Imprezy dla turystów

W czasie sezonu zimowego w Bukowinie nie brakuje też licznych imprez okolicznościowych, organizowanych przez duże firmy. Podczas eventów liczyć można na liczne zabawy i koncerty.

Sprawdź naszą ofertę – pokoje gościnne Bukowina Tatrzańska.