Białe dodatki w domu

Biel to uniwersalny kolor, chętnie wykorzystywany przez dekoratorów wnętrz oraz osoby związane z architektur. Biel doskonale komponuje się z innymi kolorami, dając – w zależności od chęci – silny akcent lub też subtelnie podkreślając delikatniejsze kolory. Dla właścicieli mieszkań biel jest jednak ryzykowna – boją się oni zabrudzeń, konieczności częstego czyszczenia powierzchni. Na szczęście tak nie musi być! Jakie białe dodatki są obecnie najmodniejsze?

Salon, pokój dzienny

Białe dodatki najlepiej prezentują się w pokojach dziennych – przy dużej ilości światła i tam, gdzie pragniemy przyjmować gości. Wśród często wybieranych produktów wymienia się przede wszystkim białe krzesła z drewnianymi nogami. Nawiązują one do modnego, skandynawskiego stylu, prezentują się niezwykle szykownie. Biały materiał jest niezwykle wytrzymały: nie ściera się, nie chłonie wilgoci. Wśród białych dodatków niezwykle popularne są białe kubki, dzbanki, wazony – wszystkie wykonane z białej porcelany lub kamionki. Warto także zadbać o akcenty naturalne: białe tulipany w wazonie odmienią każde wnętrze!

Biel w sypialni

Biały kolor w sypialni zdaje się być idealny do tego pomieszczenia – pozwala się wyciszyć, nie męczy, świetnie komponuje się z kolorowymi dodatkami.