Bezdotykowe myjnie samochodowe – na co zwracać uwagę

Wielu kierowców decyduje się na skorzystanie z usług myjni samochodowych. Znaczna część wybiera myjnie bezdotykowe sądząc, że to najszybsza i zarazem najtańsza opcja. Jednak kierowcy łatwo mogą się na nich naciąć…

Oszczędności właścicieli myjni

Właściciele myjni bezdotykowych często oszczędzają na swoich klientach co czasami skutkuje tym, że na wynajętym samochodzie w dalszym ciągu widnieje brud lub plamy. Powodem może być wykorzystywanie zbyt słabego strumienia wody lub sprzęt myjący stosowany w myjni jest słabej jakości. Niektórzy właściciele stosują wodę zimną do mycia samochodu, gdyż woda ciepła generuje wyższe opłaty.

Bardzo popularnym oszustwem właścicieli myjni samochodowych jest zamiana środków myjących na tańsze zamienniki, często wątpliwego pochodzenia, a także nabłyszczaczy i wosków. Może to spowodować nie tylko plamy i smugi na karoserii, ale nawet jej uszkodzenie.

Usługa mycia auta

Należy zwrócić uwagę na czas usługi. Właścicielom zdarza się skracać czas poszczególnych trybów programów myjących.

Myjnie bezdotykowe są przydatne z pewnością wtedy kiedy samochód nie jest zbytnio ubrudzony. Wówczas za małą cenę możemy wyjechać czystym i świeżym samochodem, który wygląda jak nówka z salonu. Jednak warto czasami poświęcić więcej czasu lub środków finansowych i chociaż raz na jakiś czas zdecydować się na umycie samochodu wypożyczalni Warszawa własnoręcznie lub myjnię ręczną.