Baterie wannowe Steinberg

Na etapie budowy domu czy też remontu łazienki, każdy z nas staje przed wyborem osprzętu łazienkowego w tym np.: baterii prysznicowych, umywalkowych, wannowych czy też bidetowych. Ogrom producentów i ofert na rynku może nie jednego przyprawić o przysłowiowy zawrót głowy. I do tego pojawiające się w głowie te same odwieczne pytania, a to o cenę, o jakość wykonania, o trwałość czy też praktyczność.

Jakość w chromie

Wybierając baterie wannowe, warto przyjrzeć się firmie Steinberg, której atrakcyjny design z łatwością wpisze się zarówno w minimalistyczne, jak i eklektyczne wnętrza. Producent oferuje wszystko, czego możemy potrzebować do uzbrojenia naszej wymarzonej wanny- od korka poprzez baterie wannowe, wylewki ścienne i zawory odcinające.

Bateria wannowa Steinberg z pewnością stanie się ozdobą każdej dobrze zaprojektowanej łazienki. Kształty serii Steinberg 100, czy Steinberg 250, wpasowują się swoim opływowym stylem kojarzącym się nieco z vintage zarówno do pomieszczeń czysto użytkowych, jak i tych bardziej luksusowych.

Pięknie i praktycznie

Niemiecka firma Steinberg oferuje produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, funkcjonalne, o niebanalnym wzornictwie. Na rynku sporo jest wyrobów tańszych, ale zastanówmy się – czy na tym elemencie warto oszczędzać? Z pozoru tak, jednak biorąc pod uwagę przeciętną długość eksploatacji baterii łazienkowych – zdecydowanie nie.

Baterie z niższego pułapu cenowego często produkowane są w fabrykach chińskich, które znane są z niezbyt starannego podejścia do jakości. Takie baterie potrafią szybko matowieć czy rdzewieć- często nawet już w pierwszym roku użytkowania i szczęście z powodu oszczędności szybko zamienia się w rozpacz, kiedy świeżo wyremontowana łazienka zaczyna wyglądać staro i brudno, a lśnienie chromów zostaje jedynie wspomnieniem. Steinberg to niemiecka, solidna jakość, produkowana w Duseldorfie, z restrykcyjną kontrolą. Na bateriach wannowych Steinberg i ich żywotności możemy polegać. Jeszcze po latach zalśnią swoim blaskiem.

Damskie zainteresowanie firmą Steinberg z pewnością wzrośnie na wieść o tym, że do każdego zestawu baterii można dobrać zestaw pasujących akcesoriów łazienkowych. Producent oferuje utrzymane w tej samej stylistyce, co baterie kubeczki łazienkowe, chromowane półki i uchwyty, mydelniczki, dozowniki na żele do kąpieli, wieszaki, jednym słowem wszystko, czego dobranie do armatury zwykle bywa uciążliwe. Umeblowana w ten sposób łazienka będzie cieszyć przez lata, stając się miejsce przeznaczonym na relaks i świątynią kobiecej urody.

Rozwinięcie artykułu znajdziesz na stronie Bateria wannowa Steinberg – lazienki-szydlowski.pl